Fotografia ślubna

Reportaż ślubny

Podczas ceremonii godzę zachowanie czujności z zachowaniem ciszy i spokoju. Aby nie zwracać na siebie uwagi, ograniczam przemieszczanie się do takiego minimum, jakie pozwoli mi na zebranie dobrego materiału.

Naturalna fotografia ślubna

Podczas postprodukcji szczególną uwagę zwracam na prawidłowe oddanie kolorów. W przypadku mojej obróbki barwy będą subtelnie uwydatnioną wersją tego, co widzieliśmy na własne oczy podczas ceremonii, wesela czy sesji. Z całą pewnością naturalny styl i prawdziwe kolory nigdy się nie zestarzeją. Dzięki temu nie tylko za 5, ale i za 105 lat, kiedy wrócicie do zdjęć, które z wielką chęcią dla Was wykonam, będą one cieszyć Wasze oko.

Zdjęcia z wesela

Na weselu najwięcej dzieje się na parkiecie, więc właśnie tam spędzam najwięcej czasu robiąc zdjęcia tańczącym parom. Jestem jednak zdania, że dobre zdjęcia trzeba sobie “wychodzić”, dlatego dużo rozglądam się szukając nietypowych sytuacji i staram się wyłapać jak najwięcej ciekawych ujęć.

Sesja ślubna

Jeśli nie macie pomysłu na miejsce, w którym chcielibyście zrealizować swoją sesję ślubną to nic nie szkodzi. Robiłem już zdjęcia w wielu miejscach i możliwe, że znajdziecie pośród nich coś dla siebie. Oczywiście, że piękne krajobrazy mogą pomóc i czasami warto pojechać gdzieś dalej, ale zdjęcia to przede wszystkim Wy i dobra atmosfera.

Bardzo prawdopodobne, że najlepsze zdjęcia zrobimy w miejscu dobrze Wam znanym, które często wspólnie odwiedzaliście, które znacie i lubicie. Może to być Wasz ulubiony park, las, działeczka albo jezioro. Times Square w tle czasami może trochę pomóc, ale bez obaw – wszędzie damy radę zrobić zdjęcia, które się Wam spodobają 🙂

Sesja ślubna w górach

Chodzi Wam po głowie sesja w górach lub w skałach jury? Myślę, że będziemy się dobrze rozumieć 🙂 Przygotowałem osobny wpis dot. sesji ślubnej w Tatrach. Oprócz zdjęć z sesji Natalii i Artura znajdziecie tam również historię pobudki o 2:00 oraz kompletny poradnik nt organizacji sesji w górach.

Sesje zagraniczne

Co roku spotykamy się na sesjach zagranicznych. Mogę Was odwiedzić w Waszym wymarzonym miejscu lub możecie skorzystać z wiosennych/jesiennych terminów, w które organizuje sesje wyjazdowe. Do tej pory spotykaliśmy się na Majorce, w Nowym Jorku i na Maderze.

Fotoalbumy i odbitki

Najczęściej reportaż ślubny, który wykonuję zawiera około 300 fotografii. Otrzymacie je w wersji online lub również na spersonalizowanym pendrive. Jeśli zdecydujecie się na fotoalbum, to zdjęcia do niego będziecie mogli wybrać sami. Do przygotowanego przeze mnie projektu łatwo zostawicie feedback i będziemy nanosić poprawki tak długo aż dacie zielone światło do druku. Chcecie sprezentować bliskim odbitki lub zdjęcia w ramkach? Dajcie znać, a zamówię Wam również odbitki najwyższej jakości.

Brzmi dobrze?

Chętnie odpowiem na Wasze pytania i rozwieję Wasze wątpliwości. Jeśli jesteście z Bydgoszczy to możemy również spotkać się na kawie, gdzie pokażę Wam przykładowe albumy i opowiem o szczegółach swojej pracy podczas reportaży ślubnych.

Czekam na wiadomość od Was, a szybko sprawdzę dostępność Waszego terminu i wyślę Wam szczegółową wycenę.

Obserwuj mnie na Instagramie

@adamkolodziejczakcom