Sesja narzeczeńska Bydgoszcz

Sesja narzeczeńska - dlaczego warto

Sesja narzeczeńska Bydgoszcz - fotograf ślubny
Argumentów za tym, że sesja narzeczeńska to dobry pomysł jest wiele. Jeżeli stresuje Was sama myśl o tym, że będziecie fotografowani to przy okazji sesji narzeczeńskiej zobaczycie jak to naprawdę wygląda i że to nic strasznego. Podczas zdjęć raczej spacerujemy niż pozujemy, więc nie musicie mieć żadnego doświadczenia w ustawianiu się – coś zawsze podpowiem, ale na pewno sami też bardzo szybko złapiecie odpowiednie flow.

Jeżeli nie macie żadnego stresu, ale zastanawiacie się po co Wam dodatkowe zdjęcia przed ślubem to spieszę z odpowiedzią:

  • swoje ulubione zdjęcie z sesji narzeczeńskiej możecie wydrukować i podarować rodzicom w trakcie podziękowań na weselu
  • możecie wykorzystać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej jako element dekoracyjny sali
  • warto upamiętnić Wasze ostatnie narzeczeńskie chwile i sprawić sobie piękną pamiątkę na lata
  • sesja narzeczeńska to bardzo dobra okazja do poznania swojego fotografa – dzięki temu w dniu ślubu nasza współpraca będzie jeszcze łatwiejsza

Sesja narzeczeńska będzie dla Was idealną okazją, aby odetchnąć w nerwowym czasie przygotowań do ślubu, a zarazem poznać styl pracy swojego fotografa. Taką sesję możemy zrealizować nawet kilka miesięcy przed ślubem.

Sesja narzeczeńska Bydgoszcz - Myślęcinek

Miejsca na sesję narzeczeńską

Wybór miejsca na sesję często bywa problematyczny. Pomyślcie nad miejscami, które dobrze wspominacie – może to być miejsce gdzie spacerowaliście podczas pierwszych randek albo ulubiony park. Dobry vibe lokacji na pewno da Wam dodatkowy luz. Nie potrzebujemy wiele – wystarczy parę drzew, alejka, ławeczka, woda albo kawałek ładnego miasta. Wszędzie zrobimy ładne zdjęcia.

Sesja narzeczeńska Bydgoszcz, Ostromecko
Sesja na Maderze - sesja narzeczeńska o wschodzie słońca na Miradouro do Guindaste

W co się ubrać na sesję narzeczeńską

Najważniejsza jest Wasza swoboda, więc na pewno coś, w czym będziecie się dobrze czuć. Jeżeli celujemy w spokojną, leśną sesję to warto wybrać bardziej stonowane kolory niż miałoby to miejsce w sesji miejskiej. Stawiamy na naturalność, więc jeśli jesteś zmarźlakiem, a jest już jesień to weź swój ulubiony szal. Unikajcie jaskrawych barw i logotypów.

Macie pytania?

Jeśli macie jakieś pytania dot. sesji narzeczeńskich to na wszystkie odpowiem. Wystarczy, że skontaktujecie się ze mną korzystając z formularza kontaktowego.

Obserwuj mnie na Instagramie

@adamkolodziejczakcom