Fotograf ślubny Poznań


Miło mi, że tu jesteście

Fotograf ślubny Poznań A. Kołodziejczak


Cześć, tu Adam :) Jestem fotografem ślubnym i bardzo się cieszę, że szukając fotografa na swój ślub bierzecie mnie pod uwagę. Z dużą dozą prawdopodobieństwa trafiliście tutaj googlając fotograf ślubny Poznań. Nie wiem o tym dlatego, że spoglądam Wam przez ramię, a dlatego, że w wolnych chwilach, poza pracą nad zdjęciami lubię posiedzieć nad swoją stroną internetową.

Mieszkając w Bydgoszczy mam blisko do wielu miast, z czego korzystam fotografując w całej Polsce, szczególnie w jej centralno-północnej części. Jeśli bylibyście ciekawi co w tej Bydgoszczy robię i czym zajmuję się w pozafotograficznych chwilach to zapraszam Was do sprawdzenia strony o mnie.

Tymczasem, wracamy do najważniejszego: do zdjęć :).Reportaż ślubny

Fotografia ślubna Poznań – informacje


To świetnie, że trafiliście do mnie zainteresowani fotografią ślubną w Poznaniu. Na swojej stronie zgromadziłem sporo materiałów i informacji, które powinny Was zaciekawić. Chcąc przybliżyć Wam w tym miejscu nieco contentu, który możecie napotkać sprawdzając moją stronę, trochę Wam o niej opowiem.

Chcąc dowiedzieć się więcej nt mojego stylu pracy podczas reportaży ślubnych, tego na co zwracam uwagę na poszczególnych etapach pracy nad zdjęciami, od wykonywania zdjęć po ich obróbkę polecam Wam podstronę fotografia ślubna.

Jeśli macie ochotę obejrzeć więcej moich zdjeć to najwygodniej zrobicie to sprawdzając zakładkę zdjęcia. Znajdziecie tam nie tylko ostatnie podsumowania roczne (zdjęcia + GIF-y), ale także przykładowe reportaże ślubne. Alternatywnie możecie też przejrzeć mój Instagram, gdzie w zapisanych Stories publikuję fragmenty reportaży.

Interesują Was albumy? Zerknijcie na strony, gdzie zebrałem dla Was  informacje o albumach lub szczegóły dotyczące projektowania albumów ślubnych.

Dla informacyjnych freaków powstał FAQ, gdzie zebrałem listę 30 najczęściej zadawanych pytań i na nie odpowiedziałem :)naturalne zdjęcia ślubne w Poznaniu

Fotograf ślubny Poznań – o mojej pracy


O tym, że lubię naturalność i nadawać na tych samych falach z Parami, które fotografuję widzicie pewnie nie tylko czytając moje teksty, ale również oglądając moje zdjęcia. Moje prace poznacie po naturalnych kolorach, swobodnych uśmiechach lub spontanicznych grymasach. W pracy jako fotograf ślubny Poznań stawiam na reportaż, gdzie wypatrując wyjątkowych momentów w przebiegu Waszego ślubu i wesela, utrwalam je.

Fotograf ślubny spędza na fotografowaniu (w przypadku pełnego reportażu ślubnego) jedynie ok. 20% łącznego czasu pracy nad zleceniem. Reszta to obróbka, praca przy komputerze i dbanie o to, aby naturalne momenty uchwycone w trakcie Waszej sesji lub ślubu równie naturalnie prezentowały się w Waszych albumach i na wydrukach.

Jeżeli przeczytaliście wszystko do tej pory to czekam na wiadomość od Was, bo na pewno dobrze się dogadamy. Niedaleko poniżej zostawiam formularz kontaktowy. Dajcie znać, a sprawdzę Wasz termin w kalendarzu i prześlę Wam szczegółową wycenę.

P.S.
Wybaczcie mi kilka niegramatycznych wtrąceń o fotografii ślubnej w Poznaniu, bo dzięki temu mogliśmy się spotkać:)


moje ulubione

Historie


Chcąc abyście mogli jak najlepiej poznać zarówno moje zdjęcia, moje podejście do fotografii ślubnej oraz mnie, wybrałem dla Was cztery wpisy na blogu. Znajdziecie w nich sporo różnorodnych zdjęć i trochę tekstu.

Fotograf ślubny Poznań
Jagoda & Janek


Zdjęcia z sesji Jagody i Janka to definicja naturalnej sesji ślubnej. Wieś, las, strumyk, przystanek PKS i zachód słońca na pomoście. Jeśli bliska jest Wam przyroda i naturalny styl to sprawdźcie koniecznie!

obejrzyj zdjęcia

Fotografia ślubna Poznań
Karolina & Tomek


Obszerny skrót reportażu ślubnego Karoliny i Tomka. Znajdziecie tutaj efekty pracy dwóch fotografów – ponad 100 zdjęć i GIF-ów z przygotowań, ślubu i wesela w stodole. Bardzo lubię ten reportaż.

obejrzyj zdjęcia

Fotograf ślubny Poznań, elopement na plaży
Kasia & Mati


Elopement, czyli ślub ucieczkowy. Ceremonia ślubna Kasi i Matiego odbyła się na plaży nad Bałtykiem. Oprócz zdjęć ze ślubu znajdziecie tutaj również przygotowania i krótką sesję ślubną.

obejrzyj zdjęcia

Fotograf ślubny Poznań, sesja na Maderze
Podsumowanie 2023


Wpis podsumowujący miniony sezon ślubny. Znajdziecie w nim klip z moimi ulubionymi zdjęciami, które zrobiłem w 2023 roku. Pełen przekrój fotografii z akcentem na sesje (sporo Tatr) i reportaże ślubne.

obejrzyj zdjęcia

objaśniamy-wyjaśniamy

Reportaż ślubny w Poznaniu


Czym jest reportaż ślubny? Pojęciem tym często porozumiewamy się w kontekście Waszego dnia ślubu. To zdjęcia w dniu ślubu, ograniczone 12-godzinnym czasem pracy. Co w trakcie? Sprawdźcie poniżej.

Fotograf ślubny Poznań

Przygotowania

Fotografowanie przygotowań zaczynamy ok. 2 godziny przed rozpoczęciem ceremonii ślubu. Jest to czas na zdjęcia detali, Waszego ubierania się i przedślubnego zamieszania.

Fotograf ślubny Poznań

Ceremonia

W przebiegu ceremonii oprócz uchwycenia jej najważniejszych chwil, poszukuję na twarzach Waszych gości emocji towarzyszących im w tych wzruszających chwilach.

Fotografia ślubna Poznań

Wesele

Podczas zabawy najwięcej dzieje się na parkiecie i z tego powodu to tam najczęściej będziemy się widzieć. Oprócz tego z całą pewnością spotkamy się kiedy będziecie wznosić toast lub spacerować w ogrodzie.

Napiszcie do mnie

Formularz kontaktowy

Czekam na wiadomość od Was jeśli chcecie, abym sprawdził dostępność Waszego terminu i przesłał Wam dokładną wycenę.

Sprawdź moje GIF-y ślubne

Najlepsze GIF-y 2023
dla zajawionych górskich turystów

Sesja ślubna w Tatrach


Lubicie trekking i na swoją sesję chcielibyście ruszyć daleko poza Poznań? Jedną z możliwości jest sesja ślubna w Tatrach. W podlinkowanym wpisie znajdziecie nie tylko zdjęcia z górskiej przygody w suknii ślubnej i garniturze, ale również poradnik organizacyjny dot. takiej wyprawy.

sesja ślubna w Tatrach

Obserwuj mnie na Instagramie

@adamkolodziejczakcom

Z przyjemnością zostanę Waszym fotografem ślubnym niezależnie od tego, gdzie organizujecie swoje przyjęcie. Najczęściej odwiedzam Was w dużych miastach Polski takich jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań lub Wrocław, a jeszcze częściej w małych miejscowościach położonych nieopodal dużych miast, bo tam najczęściej usytuowane są wszystkie najbardziej chillowe miejsca :) Możemy się także spotkać na wyjazdowej sesji, np. na Maderze lub w moich ukochanych Tatrach.