O mnie

'91 / foto / BDG / góry / podróże / wspinaczka / craft beer / coffee geek / meme dealer / tech / neapolitana / The Office

Adam

Cześć, mam na imię Adam, jestem bydgoszczaninem i bardzo lubię swoje miasto. Mieszkam w Bydgoszczy, ale bardzo często możecie mnie spotkać w wielu miastach Polski. To dzięki pracy, bo fotografuję Wasze śluby poza BDG, lub prywatnie, podczas moich gastroturystycznych wypadów.

Poza fotografią ślubną interesuję się technologią. Lubię: góry, wędrówki, wspinaczkę, podróże, kawę speciality, kraftowe piwo, pizzę neapolitanę, The Office, planszówki i internetowy humor.

Adam Kołodziejczak - fotograf ślubny z Bydgoszczy
Adam Kołodziejczak Fotograf Ślubny

Styl pracy


podczas reportażu jestem photoninją

Dużo lepiej odnajduję się za aparatem niż przed nim. Jeśli stresuje Was myśl o byciu fotografowanym, to nie musicie się niczym przejmować, bo bardzo dobrze Was rozumiem. Z pewnością szybko znajdziemy wspólny język i zrobimy piękne, naturalne zdjęcia, nawet jeśli nie uważacie się za urodzonych modeli.

Tworzę dla Was reportaże ślubne. To znaczy, że podczas Waszego ślubu i wesela będę uwieczniał momenty, a nie je kreował. Szukając wyjątkowych kadrów zawsze chcę być w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Staram się, abyście dzięki moim zdjęciom mogli zobaczyć sytuacje i chwile, których nie widzieliście w dniu ślubu. Ten sam styl fotografowania staram się w jak największym stopniu przenosić na sesje.

Z wielką chęcią poznam szczegóły Waszego dnia i wykonam dla Was reportaż ślubny – wystarczy, że skontaktujecie się ze mną. Do wysłania wiadomości możecie użyć formularza kontaktowego. Jeżeli jesteście z Bydgoszczy to kolejnym krokiem będzie spotkanie w Waszej ulubionej kawiarni. Jeżeli nie będziemy mogli spotkać się na żywo to możemy porozmawiać online.

Sztama


Magda jest moim second shooterem

Kiedy decydujecie się na rozszerzenie swojego pakietu na opcję z dwoma fotografami to zawsze dołącza do mnie Magda. Oprócz fotografii ślubnej jej specjalizacja to sesja rodzinna.

Adam
Adam Kołodziejczak, fotograf

Znajdziecie mnie na portalach ślubnych. Są to między innymi:
adamkolodziejczak - Naturalna fotografia ślubna Wedding.pl PolecaZankyou - logo

Obserwuj mnie na Instagramie

@adamkolodziejczakcom