O mnie

'91 / foto / BDG / podróże / wspinaczka / górzarz / coffee geek / meme dealer / tech / neapolitana / The Office

Adam

Cześć, tu Adam. Przeglądając moje socjale i stronę www możecie sporo dowiedzieć się o moich zdjęciach, jednak dużo mniej o mnie. Chciałbym to zmienić i nadrobić zaległości opowiadając Wam nieco o sobie.

Dlaczego? Bo najlepsze zdjęcia powstają, kiedy podczas sesji nadajemy na tych samych falach. Dobre flow powoduje, że podczas zdjęć uzyskujemy jeszcze lepsze efekty.

Jestem z Bydgoszczy i bardzo lubię swoje miasto. Doceniam zaangażowane osoby, które dbają o to, aby Bydgoszcz była miejscem, w którym można fajnie spędzić czas. Lubię wspierać lokalne, niewielkie biznesy, dlatego kiedy tylko mogę wybieram lokalne produkty i usługi bydgoskich rzemieślników. Na co dzień angażuję się w prace nad rozwojem bydgoskiej marki slow fashion mojej narzeczonej – Magdy (@nomade.clth). Pomagam jej tworzyć treści na social media, czasami nawet występując w roli modela. Możecie mnie znaleźć na kilku zdjęciach na stronie nomade.clothing.

Lubię naturę, ciszę i piękne widoki. Chętnie spędzam czas w górach podczas wędrówek lub na nartach. Często odwiedzam dzięki Wam Tatry, gdzie spotykamy się na sesjach. Jestem wdzięczny za to, że praca, która sprawia mi wielką przyjemność dodatkowo zabiera mnie w góry, które mają szczególne miejsce w moim życiu. Od kilku lat rozwijam górskie umiejętności także się wspinając, póki co najczęściej w skałach Jury. Kiedy tylko mogę to staram się podróżować, w odwiedzanych miejscach robiąc rekordowe ilości kroków.

Sporo jeżdżąc pielęgnuję gastrotutystyczną zajawkę. Jestem coffee geekiem i w każdym odwiedzonym mieście sprawdzam najlepsze miejscówki z kawą specialty i pizzą w stylu neapolitańskim.

Będąc kreatywnym inżynierem niepracującym w zawodzie łączę pomysłowość z technicznym podejściem do fotografii. Interesuję się technologią i znam wstydliwie dużo memów i śmiesznych filmików.

Na co dzień nie mówię aż tyle o sobie, ale tym razem musiałem żebyśmy mogli lepiej się poznać.
Dziękuję za przeczytanie do końca i czekam na wiadomość od Was – teraz Wasza kolej:)

Fotograf Jordania
Fotograf Madera
Fotograf Tatry, sesja w górach

Styl pracy


podczas reportażu jestem photoninją

Dużo lepiej odnajduję się za aparatem niż przed nim. Jeśli stresuje Was myśl o byciu fotografowanym, to nie musicie się niczym przejmować, bo bardzo dobrze Was rozumiem. Z pewnością szybko znajdziemy wspólny język i zrobimy piękne, naturalne zdjęcia, nawet jeśli nie uważacie się za urodzonych modeli.

Tworzę dla Was reportaże ślubne. To znaczy, że podczas Waszego ślubu i wesela będę uwieczniał momenty, a nie je kreował. Szukając wyjątkowych kadrów zawsze chcę być w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Staram się, abyście dzięki moim zdjęciom mogli zobaczyć sytuacje i chwile, których nie widzieliście w dniu ślubu. Ten sam styl fotografowania staram się w jak największym stopniu przenosić na sesje.

Z wielką chęcią poznam szczegóły Waszego dnia i wykonam dla Was reportaż ślubny – wystarczy, że skontaktujecie się ze mną. Do wysłania wiadomości możecie użyć formularza kontaktowego. Jeżeli jesteście z Bydgoszczy to kolejnym krokiem będzie spotkanie w Waszej ulubionej kawiarni. Jeżeli nie będziemy mogli spotkać się na żywo to możemy porozmawiać online.

Sztama


Magda jest moim second shooterem

Kiedy decydujecie się na rozszerzenie swojego pakietu na opcję z dwoma fotografami to zawsze dołącza do mnie Magda. Tworzymy duet nie tylko podczas zleceń, ale także na co dzień. Oprócz fotografii ślubnej jej specjalizacja to sesja rodzinna.

Adam
Adam Kołodziejczak, fotograf

Znajdziecie mnie na portalach ślubnych. Są to między innymi:
adamkolodziejczak - Naturalna fotografia ślubna Wedding.pl PolecaZankyou - logo

Obserwuj mnie na Instagramie

@adamkolodziejczakcom

Z przyjemnością zostanę Waszym fotografem ślubnym niezależnie od tego, gdzie organizujecie swoje przyjęcie. Najczęściej odwiedzam Was w dużych miastach Polski takich jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań lub Wrocław, a jeszcze częściej w małych miejscowościach położonych nieopodal dużych miast, bo tam najczęściej usytuowane są wszystkie najbardziej chillowe miejsca :) Możemy się także spotkać na wyjazdowej sesji, np. na Maderze lub w moich ukochanych Tatrach.