Welurowe albumy ślubne, fotoalbumy

Fotoalbum i pendrive ślubny

Zestaw łączący fotoalbum ślubny i pendrive w jednym opakowaniu. Tkanina, którą obite jest pudełko oraz fotoalbum może zmieniać kolor zależnie od kąta pod jakim patrzymy, ale to, w jakim kolorze będzie Wasz album wybierzecie sami.

Fotoalbum to najefektowniejszy sposób zaprezentowania zdjęć ślubnych. Standardowy fotoalbum ślubny, który oferuję Parom Młodym zawiera 10 rozkładówek formatu 20x20cm, 25x25cm lub 30x30cm. Sztywne karty i sposób szycia fotoalbumu sprawiają, że po otwarciu uzyskujemy płaską powierzchnię.

Jeśli nie korzystaliście z moich usług podczas ślubu, a chcielibyście jedynie, abym wykonał dla Was album to zrobię to z wielką przyjemnością – sprawdźcie stronę poświęconą projektowaniu albumów ślubnych z gotowych zdjęć i skontaktujcie się ze mną.

Welurowy album ślubny w pudełku
Welurowe albumy ślubne
Grawerunek na albumie ślubnym

Projektowanie albumu

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej nt tego jak przebiega projektowanie albumu ślubnego zapraszam Was na podstronę poświęconą temu tematowi: projektowanie albumów ślubnych.

Album ślubny w boxie
Album ślubny z pendrive. Kasetka, box, etui, case.
Album ślubny z kasetką w zestawie z pendrive

Pendrive ślubny

Jeżeli nie zdecydujecie się na album to zdjęcia możecie otrzymać na spersonalizowanym nośniku USB.

Pendrive ślubny - welurowe opakowanie
Pendrive ślubny w welurowym obiciu

Opakowania na odbitki

Jeżeli zastanawiacie się nad prezentem dla rodziców to może być opcja dla Was. Sami wybierzecie zdjęcia (100 szt.) do opakowania z grawerunkiem. Odbitki mają wymiary 15x23cm i naświetlane są na papierze, który się nie palcuje.

Obserwuj mnie na Instagramie

@adamkolodziejczakcom

Z przyjemnością zostanę Waszym fotografem ślubnym niezależnie od tego, gdzie organizujecie swoje przyjęcie. Najczęściej odwiedzam Was w dużych miastach Polski takich jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań lub Wrocław, a jeszcze częściej w małych miejscowościach położonych nieopodal dużych miast, bo tam najczęściej usytuowane są wszystkie najbardziej chillowe miejsca :) Możemy się także spotkać na wyjazdowej sesji, np. na Maderze lub w moich ukochanych Tatrach.