Projektowanie albumów ślubnych z przesłanych zdjęć

Albumy z gotowych zdjęć

Tworzę albumy nie tylko dla Par, których ślub fotografowałem. Zajmuję się również projektowaniem albumów z gotowych zdjęć, które mi dostarczycie.

Album ślubny welurowy, szary
Musztardowy album ślubny welurowy

Często w związku z dużymi kosztami organizacji ślubu i wesela, pary młode odkładają decyzję o zamówieniu albumów na później. Kiedy nadchodzi dobry moment i szukacie profesjonalnych albumów w najlepszej jakości okazuje się, że ich zaprojektowanie wcale nie jest takie łatwe, a ich wykonanie ciężko zweryfikować.

Fotoalbum welurowy

Jeżeli chodzi Wam po głowie fotoalbum welurowy to na pewno znajdziecie coś dla siebie. Możecie wybrać pośród kilkunastu welurowych tkanin, o dłuższym lub krótszym włosiu.

Albumy ślubne welurowe
Fotoalbumy ślubne welurowe
Fotoalbum welurowy
 

Przebieg projektowania albumu ślubnego

  1. Przekazanie zdjęć. Możecie to zrobić przez Dysk Google, WeTransfer lub w dowolny, wygodny dla Was sposób.
  2. W ciągu dwóch dni roboczych przygotowuję dla Was projekt.
  3. Otrzymujecie link do projektu, zapoznajecie się z nim i potwierdzacie lub zostawiacie komentarze dot. poprawek
  4. Nanoszenie przeze mnie poprawek. Po poprawieniu projekt trafia ponownie do Was. Punkty 3. i 4. powtarzają się aż zatwierdzicie projekt.
  5. Zatwierdzenie przez Was projektu albumu
  6. Wybranie tkaniny okładowej oraz potwierdzenie wzoru grawerunku
  7. Opłacenie faktury. Po tym jak opłacicie fakturę zlecam druk albumu
  8. Oczekiwanie na paczkę (od zaakceptowania projektu do otrzymania albumu mija ok. 2 tygodni)

Czym różni się fotoalbum od fotoksiążki

Fotoksiążka ma miękkie karty, a fotoalbum, który dla Was zaprojektuję, sztywne i otwiera się na płasko. Projektowaniem fotoalbumów zajmuję się na co dzień, przygotowując ich dziesiątki w każdym roku. Z wielką chęcią przygotuję dla Was wyjątkowy projekt, ze zdjęć, które mi wyślecie.

Projektowanie albumów ślubnych z dostarczonych zdjęć
Rozkładówka albumu ślubnego

Jak możecie zauważyć powyżej, fotoalbum otwiera się na płasko, a łączenie stron nie ma wpływu na zdjęcia. Album 20x20cm po otwarciu daje nam rozkładówkę o powierzchni 40x20cm.

Albumowe FAQ

Czy album może mieć więcej niż 10 rozkładówek?

Tak, album możemy rozszerzyć o dodatkowe rozkładówki. Album może mieć maksymalnie 40 rozkładówek.

Co z wysyłką?

Albumy zabezpieczę i spakuję tak, aby były bezpieczne w transporcie i wyślę do Was Paczkomatem bez żadnych dopłat.

Co z grawerunkiem na okładce?

Wszystkie albumy, które projektuję mają na okładce grawerunek. Możecie wybrać ulubiony font, a ja przygotuję dla Was propozycję grawerunku.

 

Jaki jest Twój styl projektowania?

Staram się, aby moje projekty były maksymalnie estetyczne i schludne. Lubię duże zdjęcia, a kiedy nie można zapełnić całej rozkładówki to niewykorzystane miejsce pozostanie białe. Jeżeli chcecie sprawdzić mój przykładowy projekt to dajcie znać.

Jakie formaty albumów oferujesz?

Najczęściej projektuję albumy 20x20cm25x25cm oraz 30x30cm i właśnie te formaty Wam polecam. Jeżeli zależy Wam na jakimś innym formacie to dajcie znać. Największy dostępny wariant to 45x30cm, w którym po otwarciu otrzymujemy powierzchnię 90x30cm na zdjęcia.

Co jeśli będziemy mieli uwagi do projektu?

W ramach wykonania projektu macie nielimitowaną ilość poprawek. Po otrzymaniu od Was feedbacku wprowadzam zmiany w projekcie i odsyłam go do ponownego sprawdzenia. Zmieniamy tak długo aż dacie zielone światło do druku.

 

Jaki jest czas realizacji albumu?

Po otrzymaniu od Was zdjęć w ciągu 2 dni roboczych prześlę Wam projekt. Poprawki nanoszę równie szybko, a po zaakceptowaniu przez Was projektu album powinien być u Was w ok. 2 tygodnie. Czas ten może się różnić zależnie od momentu w sezonie.

Możemy obejrzeć próbnik tkanin?

Pośród dostępnych tkanin znajdziecie tradycyjne, lniane, welurowe i takie, które mają różny kolor zależnie pod jakim kątem na nie spojrzymy. Próbnik wyślę Wam na maila. Chyba, że mieszkacie w pobliżu Bydgoszczy to mogę pokazać Wam przykładowe albumy i tkaniny na spotkaniu. Kilka zdjęć albumów w różnych obiciach znajdziecie na podstronie z przykładowymi albumami ślubnymi.

Ile kosztuje album?

Koszty zależne są od ilości rozkładówek, formatu albumów i ich ilości. Najwygodniej będzie jak napiszecie do mnie wiadomość – odsyłam do formularza kontaktowego. Pamiętajcie o napisaniu ile zdjęć zamierzacie zmieścić w albumie – pomoże mi to w przygotowaniu wyceny.

Obserwuj mnie na Instagramie

@adamkolodziejczakcom

Z przyjemnością zostanę Waszym fotografem ślubnym niezależnie od tego, gdzie organizujecie swoje przyjęcie. Najczęściej odwiedzam Was w dużych miastach Polski takich jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań lub Wrocław, a jeszcze częściej w małych miejscowościach położonych nieopodal dużych miast, bo tam najczęściej usytuowane są wszystkie najbardziej chillowe miejsca :) Możemy się także spotkać na wyjazdowej sesji, np. na Maderze lub w moich ukochanych Tatrach.