Sesja na wieczorze panieńskim

Sesja wieczór panieński - jak to wygląda?

Jak wygląda sesja na wieczorze panieńskim? Sesja taka ma najczęściej formę luźnego spaceru. Robimy przystanki w ciekawszych miejscach, ustawiając się tam do zdjęć w mniejszych/większych grupkach. Kiedy idziemy zbieram materiał reportażowo-backstage’owy :).

Fotograf wieczór panieński Toruń
Fotograf wieczór panieński Toruń
Sesja na wieczorze panieńskim w Toruniu

Przekazanie zdjęć z sesji na wieczorze panieńskim

Wasze zdjęcia będą gotowe maksymalnie w ciągu 2 tygodni. Jeśli wesele jest wcześniej i chcecie zrobić Pannie Młodej zdjęciowy prezent dajcie mi o tym znać. Dostaniecie dwa linki ze zdjęciami – jeden do ich pobrania w pełnym rozmiarze, a drugi do galerii na hasło, do której dostęp będziecie mieć tylko Wy.

Sesja wieczór panieński Warszawa

Monia z Dziewczynami (więcej: sesja na wieczorze panieńskim)

Koszt sesji na wieczorze panieńskim

Sesja na wieczorze panieńskim - cennik

Koszt sesji na wieczorze panieńskim wykonywanej przeze mnie lub Magdę nie jest stały. Zależy on głównie od odległości jaką będziemy musieli pokonać, aby do Was przyjechać. Widełki cenowe znajdziecie poniżej w FAQ.

Wieczór panieński sesja Toruń

Podwójne szanse na wolny termin

Nawet jeżeli organizujecie wieczór panieński w trybie last minute i zostało naprawdę mało czasu to nie wstydźcie się zapytać o wolny termin – może uda się coś zrobić. Sesje na wieczorach Panieńskich wykonuję wymiennie z Magdą, więc co dwa kalendarze to nie jeden 🙂

Sesja wieczór panieński

Sesja na wieczorze panieńskim - przygotowanie

Gdzie możemy się spotkać? Sesje na wieczorach panieńskich najczęściej wykonuję w Warszawie, Bydgoszczy, Toruniu, Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu, więc jeśli planujecie tam spędzić Wasz wieczór to możecie się śmiało odzywać.

Bardzo ważna jest godzina, o której będziemy robić zdjęcia – musimy to ustalić wcześniej tak, abyście mogły wkomponować zdjęcia w swój plan wieczoru. Alkohol? Wcześniejszy drink nie jest zabroniony, w końcu ma być wesoło, a lekkie rozluźnienie sprzyja ilości roześmianych zdjęć.

Sesja wieczór panieński Wrocław
gdzie możemy się spotkać?

SESJA WIECZÓR PANIEŃSKI WARSZAWA, GDAŃSK, POZNAŃ

Fotografuję Wasze wieczory panieńskie w Warszawie, ale spotkacie mnie również w innych miastach. W razie potrzeby do Was dojadę – często odwiedzam Gdańsk, Poznań, Warszawę i Wrocław. Jeśli chcecie poznać wycenę fotografowania podczas sesji na wieczorze panieńskim to skorzystajcie z formularza kontaktowego, podając przy tym miasto, w którym organizujecie imprezę.

sesja na wieczorze panieńskim

Fotograf na wieczór panieński w Toruniu i Bydgoszczy

Oprócz wspomnianych wcześniej miast, często fotografuję Was również na wieczorach panieńskich w Toruniu i Bydgoszczy. Zanim rozszerzyłem swoją działalność fotograficzną na większość dużych miast w Polsce, to tutaj fotografowałem prawie wszystkie wieczory.

Sesja wieczór panieński Toruń
Co jeśli będzie padać deszcz?

Sesja na wieczorze panieńskim w deszczu

Co jeśli podczas planowanej sesji nie dopisze pogoda? O tym, że deszcz podczas sesji nie musi przeszkadzać w niczym upewniłem się na sesji podczas wieczoru panieńskiego Oli w Gdańsku. Dziewczyny swoją energią sprawiły, że deszcz zszedł na drugi albo i trzeci plan, a sesja przebiegała równie łatwo i wesoło jak w słoneczny dzień.

Sesja na wieczorze panieńskim deszcz

Ola z dziewczynami podczas deszczowego wieczoru panieńskiego w Gdańsku

Co zrobić jeśli podczas Waszej planowanej sesji na wieczorze panieńskim ma padać deszcz? Jeśli pomimo deszczu jest ciepło to opady nie muszą oznaczać, że Wasze plany legły w gruzach. Zamiast pikniku na trawie być może czeka nas spacer, ale z odpowiednim nastawieniem nawet w deszczu zrobimy super zdjęcia.

Deszcz na wieczorze panieńskim - sesja w Gdańsku

Sesja na wieczorze panieńskim na plaży w Gdańsku – wieczór panieński Oli

napiszcie do mnie wiadomość, a sprawdzę Wasz termin

Formularz kontaktowy

Jesteście na etapie organizacji wieczoru panieńskiego i macie jakieś pytania? Chcecie się dowiedzieć czy Wasz termin jest dostępny? Czekam na wiadomość od Was!:) Nie krępujcie się pisać nawet jeśli do wieczoru zostało już niewiele czasu. Już nie raz udawało nam się umówić na sesję last minute – jeśli tylko mam wolny termin to chętnie spotkam się z Wami na sesji.


najczęściej zadawane pytania

FAQ - Sesja na wieczorze panieńskim

Ile zdjęć otrzymamy

Nie określam limitu ilości zdjęć, które dostaniecie po sesji. To ile ujęć otrzymacie zależy od ilości uczestniczek i najczęściej zamyka się w przedziale od 40 do 100.

Jaki jest koszt sesji na wieczorze panieńskim?

Zauważyłem, że często zaglądacie tutaj szukając “sesja wieczór panieński cena”. Koszt wykonania przeze mnie sesji to od 700 do 1200zł (zależnie od tego jak daleko muszę do Was dojechać). Jeśli chcecie się dowiedzieć ile to będzie w Waszym przypadku to napiszcie do mnie korzystając z formularza kontaktowego powyżej, podając przy tym termin i miasto.

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia

W ciągu maksymalnie 2 tygodni udostępnię Wam galerię online oraz paczkę do pobrania wszystkich zdjęć w pełnej rozdzielczości.

Czy opublikujesz zdjęcie z naszej sesji na swoich social mediach lub stronie www?

Publikuję tylko fragmenty niektórych sesji. Robię to oczywiście tylko wtedy gdy otrzymam Waszą zgodę.

W jakich miastach fotografujesz?

Najczęściej są to: Warszawa, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Poznań, Wrocław i Bydgoszcz

Jaka jest najlepsza pora dnia na sesję?

Najlepsza pora dnia na sesję zmienia się wraz z biegiem roku. Lubię umawiać się na zdjęcia ok. 2h przed zachodem słońca.

Czy może nas fotografować kobieta?

Tak, zdjęcia podczas sesji na wieczorach panieńskich robię wymiennie z Magdą.

Obserwuj mnie na Instagramie

@adamkolodziejczakcom

Z przyjemnością zostanę Waszym fotografem ślubnym niezależnie od tego, gdzie organizujecie swoje przyjęcie. Najczęściej odwiedzam Was w dużych miastach Polski takich jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań lub Wrocław, a jeszcze częściej w małych miejscowościach położonych nieopodal dużych miast, bo tam najczęściej usytuowane są wszystkie najbardziej chillowe miejsca :) Możemy się także spotkać na wyjazdowej sesji, np. na Maderze lub w moich ukochanych Tatrach.